Betpas Gecikmiş Ödemeler Nasıl Alınır?

Betpas para çekme süresi ile birlikte finansal işlem kriterlerine değinmek istiyoruz. Üyeler ödemelerini ne zaman alabiliyor? Herhangi bir sorun ya da şikayet var mı? Genel para yatırma ve çekme koşulları nelerdir? Son kısımda günlük çekim limitlerini ileteceğiz.

Betpas Ödeme Koşulları

Betpas gecikmiş ödemeler ne zaman yapılıyor, para çekme konusunda problem yaşanıyor mu?

Öncelikle, lisanslı ve çok güvenilir bir bahis firmasında bulunduğunuzu söylemeliyiz. Yüksek meblağlar dahi 24 saate kadar güvenli bir şekilde oyuncunun hesabına yatırılmaktadır. Sadece çok yoğun günlerde, birkaç kişinin aynı anda yüksek çekim talebi sıraya alınmakta ve seyrek olarak çekimler ertesi güne sarmaktadır. Bunun dışında hız, güvenlik ve limit konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır. Belge talebi ilk çekim anında yapılabilir, ancak bu da tamamen üyenin güvenliği için uygulanan bir prosedürdür.

Yardım: İlk defa para çekecek olan kişiler belgelerini [email protected] e-posta adresine gönderebilir. Para yatırma ve çekme işlemleri müşteri temsilcisinin yardımıyla yapılabilir. Canlı destek hattı, sosyal medya ve e-posta servisiyle iletişim kurulabilmektedir. Bekleyen ödemelerle alakalı detaylı bilgi canlı yardımdan verilmektedir.

Betpas Çekim Yöntemleri ve Limitleri

Son bölümde Betpas para çekme yöntemlerini göreceğiz. Kural ve şartları incelemiştik. Şimdi ise ödeme seçeneklerini ve günlük minimum/maksimum limitleri görelim.

Anında havale, hızlı havale, jet havale ve banka hesabına bağlı kredi-atm kartları ile minimum 100 TL çekim yapılabilmektedir. Sanal kart ve cüzdanlar ile coin hesaplarına çekim yaparken 1 TL’den başlayan cüzi limitler belirlenmiştir. 24 saat içinde en fazla 10 bin TL para çekimine izin verilmektedir. Bu rakamın üzerindeki bakiye ise 24 saate eşit yayılarak her gün hesaplara yatırılacaktır. En popüler ödeme yöntemleri kredi kartı, papara, coin, ecopayz ve havaledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir